KONST / Litografier / Färglitografi 12801266
nr 1280 1266
Nils Kölare
(1930-2007), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 41/150,1989, bladets mått: 50x70 cm
Nils Kölare, född 1930 i Flen, död 2007, svensk tecknare och målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 20:38:29
200 kr
250 kr
Nils Kölare
Läs mer om Nils Kölare